Muhasebe Programlarıyla Entegrasyon

Online Ödeme Sistemi OÖS’nin muhasebe programlarıyla entegrasyonu.

Online Ödeme Sistemi yazılımımız OÖS ülkemizde bulunan tüm muhasebe programlarıyla entegrasyon konusunda tam uyumlu olup sorunsuz çalışmaktadır.

Muhasebe programlarıyla entegrasyon konusunu biraz açmak istiyoruz. Online ödeme sistemi yazılımını alan adınıza kurdurduktan sonra ödeme almaya başlarsınız. Başka bir deyişle internetten tahsilat yapmaya başladığınızda, kişi ve kurumlar -ki bunlar bayi, alt bayi, abone, müvekkil, üye vb isimlerde olabilir, size ödeme yapmaya başlarlar. Yaptıkları bu ödemelerin ekstrelerinin oluşturulup cari hesaplarına direk olarak işlenmesi online ödeme sistemi yazılımının uçtan uca hizmet vermesi noktasında elzemdir. Aksi takdirde tarafınıza ödeme yapıldıktan sonra, ödemeyi yapan kişi makbuzunu internetten alabilecek fakat bu işlemlerin cari hesaplara manuel olarak işlenmesi iş yükü maliyetini artıracaktır.

muhasebe programlari

EticSoft Yazılımın ürettiği Online Ödeme Sistemi (OÖS) bu doğrultuda tamamen esnek bir altyapıdadır. Muhasebe programlarına entegrasyonu yine tarafımızdan ücretsiz teknik destek ile gerçekleştirilmektedir.

Teknik Destek

Bunun yanı sıra eğer B2B ve/veya B2C e- ticaret (multi store da dahil) web sitelerine sahipseniz hepsini tek çatı altında mükemmel bir uyumla birbirine bağlayıp veri alışverişi ve akışını da firmanınızın ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edebilmekteyiz.Bu konuda ayrıntılı bilgi için bizimle buradan irtibat kurabilir ya da aşağıdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımız:

Destek: +90 (242) 227 27 29
ArGe Dept: +90 (242) 241 59 85
Ofis: +90 (850) 441 20 07