E-Tahsilat: İnternet Üzerinden Tahsilatta Yeni Dönem

Online Ödeme Sistemi Yazılımı, OÖS

Nedir?

OÖS (Online Ödeme Sistemi) mevcut ticari ve bankacılık mevzuatı çerçevesinde, tüm gerekli güvenlik standartlarıyla korunan, ve kredi kartıyla internet üzerinden ödeme yapmayı sağlayan, muhasebe programları başta olmak üzere internet üzerindeki tüm girişimlerinizle entegre edilebilir, mobil uyumlu teknolojik bir yazılımdır.

Ne işe yarar?

OÖS (Online Ödeme Sistemi) yazılımımız internet üzerinden tahsilat yapmanıza olanak verir. Müşterileriniz, ki bunlar bayileriniz, onların alt bayileri, aboneleriniz, üyeleriniz kısaca size ödeme yapma durumunda olan herkes olabilir, bu sistem sayesinde kredi kartlarını kullanarak nezdinizde bulunan cari hesaplarına internetten ödeme yapabilirler.

Nasıl çalışır?

Adınıza açılan bir alan adında (domain), tıpkı bir web sitesi gibi çalışır. Tarafınıza ödeme yapma durumunda olan gerçek ve/veya tüzel kişiler bu adrese gelip kredi kartlarıyla kolay bir şekilde ödeme yapabilirler. Yapılan ödemeler seçiminize göre belirlenen zaman aralıklarında banka hesaplarınıza girer.

Herkes bu sisteme sahip olabilir mi?

OÖS (Online Ödeme Sistemi) yazılımı vergi mükellefi olan kişi ve/veya kuruluşlar içindir.

Tüm kartlarını kapsar mı?

Ülkemizde tüm bankalar ve mevcut tüm kredi kartlarını kabul edebilecek bir yapıya sahiptir. Bankalar nezdindeki finansal itibarınıza bağlı olarak istediğiniz kartları işleme açabilirsiniz.

Komisyon ve/veya işlem ücreti var mıdır?

Evet. Direkt olarak bankalarla çalışmanız durumunda ilgili her bir bankanın POS ve işlem ücretleri artı komisyon oranları geçerlidir. Bunun dışında ek bir ücret veya bunun benzeri bir kesinti şeması da önünüze konabilir. Bu tamamen kuruluşunuzun finansal gücü, itibarı ve işlem hacmine bağlı olup çoğu zaman pazarlığa açıktır. Komisyon oranları düşük de olsa kesinti şemalarındaki diğer ücretlere dikkat etmek gerekir. Bankanızla bu konuyu gerçek maliyetlerini hesaplayabilme adına önceden görüşmenizi tavsiye ederiz.

Bununla beraber sundukları kolaylıklar göz önüne alınca Ödeme Kuruluşları ile de çalışmayı tercih edebilirsiniz. Hatta hem bankalar hem de ödeme kuruluşları ile aynı anda hibrit bir çalışma şekli de seçebilirsiniz. Online Ödeme Sistemi yazılımımız bu alt yapıya sahip sayılı yazılımlardan biridir. Tüm bankalar ve kredi kartlarıyla tek tek uğraşmak yerine BDDK onaylı Ödeme Kuruluşları sizin için çok ciddi bir alternatif olabilir.

Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibat kurmanızdan memnuniyet duyarız.

 

 

Danışma: 0242 227 27 29

 

 

Arzu ederseniz buraya tıklayarak açılan sayfadaki iletişim formunu da doldurup gönderebilirsiniz.